Design w Zbiorniku Kultury

STRUPEK: Zbiornik Kultury - design- tk727 +DiukCS

Wystawie "INNEGO KOŃCA ŚWIATA NIE BĘDZIE" towarzyszy design- tk727 +DiukCS. http://diukcs.com/dcstore4.html
Ojcami projektu są Tomasz Gembala- członek stałego zespołu DCS, student WPF, ASP w Krakowie i główny pomysłodawca oraz Fryderyk Zyska- założyciel DCS, absolwent WFP, ASP w Krakowie.
Prezentowane w Zbiorniku siedziska, doskonale odzwierciedlają
filozofię DCS. Ich twórcy opisują je tak:

Diuk Concept Store to studio projektowe/kuźnia pomysłów.

Zdobytą wiedzę z zakresu projektowania produktu, komunikacji wizualnej i projektowania zieleni, traktujemy jak plastyczny materiał, medium do tworzenia niecodziennych realizacji.
Przystępując do projektowania wyzbywamy się powszechnych stereotypów, "zadanie projektowe" traktujemy jako wyzwanie, a od finalnego rozwiązania oczekujemy stworzenia nowej wartości.

Hasło "projektowanie konceptualne" jest dla nas szczególnie ważne, chcemy być postrzegani jako okno przez które można zaglądać w przyszłość. Nie mniej jednak nie Tworzymy realizacji nie będących możliwymi do wdrożenia.
Wykorzystujemy technologie ogólnodostępne, dokładnie studiujemy możliwości każdej z nich, dzięki czemu końcowy produkt niejednokrotnie sprawia wrażenie znacznie bardziej złożonego technologicznie niż jest w istocie.
STRUPEK: Zbiornik Kultury - design- tk727 +DiukCS
Prezentowane w "Zbiorniku sztuki" siedziska, doskonale odzwierciedlają filozofię DCS.
Ojcami projektu są Tomasz Gembala /członek stałego zespołu DCS, student Wydziału Form Przemysłowych, krakowskiej ASP, główny pomysłodawca / oraz Fryderyk Zyska / założyciel DCS, absolwen WFP, ASP w Krakowie /.

Stosując zasady geometrii, charakterystykę materiału z którego wykonany jest projekt i możliwości technologiczne, stworzyliśmy niecodzienne siedziska.
Wizualnie stwarzające wrażenie niewygodnych, zaskakują swoją funkcjonalnością w użytkowaniu.
Modułowość produktu stwarza wiele możliwości.
Pojedynczy moduł spełnia funkcje fotela, na którym dzięki ergonomicznym rozwiązaniom mogą wygodnie siedzieć dwie osoby odwrócone do siebie plecami. Dwumodułowa sofa pomieści cztery osoby. W przygotowaniu jest stolik, uzupełniający zestaw fotela i sofy.
System został przewidziany do zastosowań zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy parkach.

Produkt jest dostępny za pośrednictwem Diuk Concept Store, oferujemy trzy warianty stali z której siedziska będą przygotowane, oraz dowolną kolorystykę według preferencji Klienta.
Pytania proszę kierować na adres: store@diukcs.com
Projektanci: Fryderyk Zyska i Tomasz Gembala

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz